5. Özgür Turan Attila Dostluk Turnuvası

İzmirspor Futbol Altyapı ve Taraftar Derneği'mizin katkıları ile ile bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz Özgür Turan Attila Dostluk Turnuvası’nın tarih ve fikstürü belli oldu.

Müsabakalar 03 Şubat 2017 Cuma günü İzmirspor Osman Kibar Tesisleri’nde oynanacak olup turnuva karşılaşmaları saat 11:30 'da başlayacaktır.

Bundan tam 8 yıl önce Ankara’da yaşanan doğalgaz faciasında hayatını kaybeden, İzmir basınında en büyük destekçimiz ve kulüp üyemiz Murat Attila’nın oğlu, canımız, kardeşimiz Özgür Turan Attila‘nın adına düzenlenen turnuvaya Akhisar Belediyespor , Altay, Altınordu, Bucaspor, Göztepe, İzmirspor, Karşıyaka ve Manisa Belediyespor olmak üzere toplamda 8 kulübün U12 takımları katılacaktır.

7+1 oyuncu tek devre 25 dakika şeklinde oynanacak olan müsabakalar sonunda puan eşitliği durumunda önce genel averaja (atılan ve yenen gol farkına), sonra en fazla gol atan takıma, sonra takımların kendi aralarında oynadığı müsabaka skoruna, sonra kartlara ve her koşul eşit ise 5’er adet penaltı atışına geçilecektir.

A GRUBU :

Akhisar Belediyespor
Altınordu
İzmirspor
Karşıyaka

B GRUBU

Altay
Bucaspor
Göztepe
Manisa Belediyespor

div > .uk-panel"}" data-uk-grid-margin="">