Kulübümüz

Başkanımızın Mesajı

İzmirspor`a gönül vermiş sevgili İzmirspor ailesi tüm spor camiaları bilmektedir ki kulübümüz Cumhuriyetimizin kurulduğu 1923 yılında kurulmuştur. O günlerden bugünlere kulübümüz İzmirspor`un Türk gençliğini kötü alışkanlıklardan korumak, onların sağlıklı bir ortamda spor eğitimi almalarını sağlayarak Türk sporuna kazandırmak İzmirspor Kulübü`nün ana hedefi olmuştur. Bu doğrultuda spor okullarında binlerce sporcu yetiştiren İzmirspor öncelikle Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`ün ben sporcunun çalışkan ve ahlaklısını severim sözlerine sadık kalan İzmirspor zaman zaman kötü şartların esiri olsa dahi ilklerinden asla vazgeçmeyerek yaşamını sürdürmektedir. 
Gönül verdiğimiz İzmirspor`un şartlar gereği son on yılda yaşadıkları beklide bundan sonraki yaşamında büyük bir ders olacaktır. Geçmiş dönemlerde haklarının dışında birbirlerine şahitlik yaparak kulübü borç batağına sürükleyenler ile alacaklarına karşılık kulübün gelirlerine icra koyanlar ile tapulu mallarına temlik koyduranlara İzmirspor ağlayarak da olsa kendi gücüyle ve büyük camiasının desteğiyle 2017 yılında veda etmiş bulunmaktadır. 
Artık namerde muhtaç olmayan İzmirspor kısa, orta ve uzun projeler sayesinde eski gücünün çok üzerinde hem sportif hem de sağlam ekonomisiyle ona gönül verenlerini bir daha asla üzmeyecektir. Onun için 2017 yılı bizler için çok önemlidir. Geçmişten yalnızca ders alacağımız ancak hiç birimizin hiç birimizi yargılamayacağı yepyeni tertemiz bir sayfa açarak tek vücut tek yürek olarak tek İzmirspor çatısı altında toplanıp tüm Türkiye`ye örnek olacağımız 2017 yılının tüm Türkiye`mizin insanlarına hayırlara vesile olmasını dileriz. 
Vatanı uğruna şehit olan kahramanlarımızın ailelerine, gazilerimize ve ailelerine sabır diler, yeni yıllarını kutlarız. Ayrıca kulübümüze gönül vermiş üyelerimize, taraftarımıza, sporcularımıza eğitim veren teknik direktör ve antrenörlerimize, kulübümüzün hizmetlerini yürüten çalışanlarımıza sağlık ve esenlikler diler, yeni yıllarını yönetim kurulumuzca ayrı ayrı kutlarız.

  • Emin İŞLETİR
div > .uk-panel"}" data-uk-grid-margin="">